טניס

טניס

לאחרונה פורסם כי ניו יורק מארחת טורניר למגיפת COVID 19. אליפות אוסטרליה הפתוחה היא אחד מטורנירי הטניס הרווחיים בעולם, עם הכנסות של כמעט 500 מיליון דולר.

 

טניס
טניס, צילום באדיבות pixabay

יש ארבע מגמות, כולל אוסטרליה הפתוחה, ווימבלדון, צרפת הפתוחה וארצות הברית הפתוחה. ישנם חמישה אירועי חימום לגמר הסיור העולמי של ה- ATP, כולל ההתמודדות של אלופת מגנת סרביה עם גרמניה בתחרות גביע ה- ATP הראוותנית וחמישה "חימום" להכנת שחקנים לטורניר הגדול הראשון שלהם השנה, כמו הפתיחה האמריקאית בניו יורק.

ארצות הברית הפתוחה מתארחת על ידי איגוד הטניס האמריקני, הגוף המנהל לטניס בארצות הברית. השאלה כיצד ירגיש היעדרותו בטניס מבדרת עוד יותר. מכיוון שגם אם יש קהל במשחק, הם לא צריכים לעשות שום רעש. למעט נשימות מדי פעם. לצפות לשקט, אף פעם לא להגיע אליו באמת. ורק להקשיב לשופט הכיסא לומר לקהל לשתוק זו דרך אחרת לטניסאים לצאת מהראש.

הסיבה האמיתית לכך שמסורת השקט במהלך משחק מעולם לא הוצגה במפורש. ונותרת כך גם היום, היא אופי הספורט.

אם אתם מכירים את הענף ורוצים לדעת יותר על כך. "דקה אחת, ספורט אחד" מסביר את הספורט ואיך זה עובד. הספר משחזר את העונה החולפת ומכיל את כל כללי המשחק, ואם אתה חושב שצריך לשחק טניס למען עצמה ולא למטרות רווח, אז כדאי שתקרא את הספר הזה משנת 1923.

המפתח להצלחה בטניס היא לנצח במשחק שהיריב משרת, ואז לנצח בכל המשחקים המוגשים.

כדי לנצח במשחק, עליך לזכות בנקודה אחת לפחות בכל אחת משלוש המערכות הראשונות. אך אתה יכול לשחק משחק טניס נגד כל יריב.

מגיפת נגיף הקורונה פירושה שטניס פנים לא יידרש לעונת 2020, אך ניתן היה להעביר את המשחקים גם למתקן אימונים בקצה המגרש, ובו שמונה טורנירים פנימיים. טניס מקורה אינו דורש אישורים לפארקים בניו יורק ואין לו מחירים מיוחדים, לוחות זמנים או עונות והוא יכול לשמש לאחר עונת הטניס. בהיתר חיצוני, אין מגבלות על מתי בתי המשפט יוצאים משירות במהלך העונה לעבודות תחזוקה או תיקון.

פעל לפי כל כללי הרישוי, נעל נעלי טניס חלקות והשתמש בשישה כדורים לכל היותר בכל מגרש. שימו לב כי מרכז הטניס של ספורטיים הוא זיכיון המציע מגוון הטבות כגון מזון ומשקאות, כמו גם ציוד ואביזרי טניס.

חובבני לא אומר שהשחקן לא טוב או שטניס "מיותר".

אם שחקן לא מחזיר את הכדור לאזור הנכון של המגרש. פוגע ברשת. לא נכנס לשטח היריב ונכשל בניסיונו להחזיר את הכדור לאחר שהקפיץ פעמיים במחציתו. הוא מאבד את הנקודה. נראה שאיש אינו מעוניין בענףכספורט. אך במגרש , המשחקים הם מקום לחפש בו. אולי למצוא בן זוג, אחיינית או אחיין אידיוסינקרטית, או לבצע עסקה עסקית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *